Jak získat AUDIO NAHRÁVKY Ivanky Adamcové? 

OBJEDNAT AUDIO NAHRÁVKY z BESED Ivanky Adamcové si můžete ZDE.

Od roku 2011 jsou pořizovány pravidelně audionahrávky z přednášek, besed a setkání a mystičkou Ivou Adamcovou. Po celou dobu byly tato nahrávky předávány mezi lidi zcela ZDARMA.

V tuto chvíli jsou otevřeny pro veřejnost nové webové stránky, kde si můžete za symbolický poplatek vybrat jakoukoli audionahrávku či celý cyklus za určité období a nebo si předplatit čtvrdletí i celý rok.
Všem děkujeme za laskavou podporu.
—————————————————
Info k 5.7.2019

Krásný den, vám všem.

Mnoho z vás se ptá, kde najdou nové audio záznamy ze setkání s Ivankou Adamcovou, jak mají uhradit příspěvek, zda si mohou předplatit na několik měsíců dopředu apod.?
A proto bychom vás rádi touto cestou informovali o připravovaných webových stránkách, které se v současné době upravují a tvoří se zde sekce, kde najdete možnost si zakoupit veškeré starší audio záznamy, nová audia a bude zde i možnost cenově zvýhodněného předplatného na několik měsíců.
Celý systém bude plně automatizovaný a vám po uhrazení příspěvku přijde na vaši mailovou adresu „odkaz“, kde si budete moci stáhnout audio záznam. Platby budou možné buď bankovním převodem, platební kartou či hotově při osobních setkáních. Snažíme se vyjít vstříc mnoha vašim přáním s ohledem i na zahraniční posluchače a lidi s omezeným přístupem k internetu.

Proto prosím nyní mějte trpělivost s možností poslechu nových audií jako je záznam z České Třebové či chystaná Bystřice pod Hostýnem a další. Předpokládáme, že celý systém spustíme během srpna nejpozději září 2019 a každý z vás obdrží podrobné informace, jak má postupovat a kde co najde. Přijde vám e-mail s podrobným návodem, jak postupovat a věříme, že nový systém nám všem usnadní rezervace a objednávání.

Ivanka a produkční tým Statku Slunečnice